Докладні інструкції з вибору та монтажу покрівельних і фасадних матеріалів - 27 (10.1%)
Візуалізатор покрівлі (можливість підібрати колір та профіль металочерепиці під ваш будинок). - 50 (18.7%)
Сервіс розрахунку покрівельних матеріалів для даху за заданими розмірами. - 105 (39.3%)
Всього голосів - 267
The voting for this poll has ended on: вересня 3, 2016

BELANOV ФАВОРИТ LEAGUE – СТАЛЕКС - ШЕРИФ

В цей дощовий і похмурий день у нас для Вас є хороші новини.

Футбольна команда «Сталекс» здобула нову перемогу на корпоративному турнірі Belanov Фаворит League. Цього разу нашим футболістам протистояла міцна команда «Шериф». Гра була напруженою: команди не поступалися один одному ні п'яді поля і перший тайм закінчився в нічию 0:0. На другий тайм наші хлопці вийшли з палаючими очима і впевненістю в перемозі, як результат - забиті три м'ячі у ворота суперника. І лише в кінцівці матчу футболісти команди «Сталекс» злегка розслабилися - пропустили один м'яч в доданий час. Підсумковий рахунок 3:1 на нашу користь.

Вітаємо футболістів команди «Сталекс» і їх відданих уболівальників!